top of page
Vyhledat

Zákon o České televizi a zákon o Českém rozhlasu – novely konečně ve sněmovněTeď se ukáže, které strany chtějí nadále zákulisně ovlivňovat vysílání veřejné služby přes své nepřiznané stranické reprezentanty v radách a kdo z poslanců se připojí k obvyklému standardu veřejné služby, který darovali spojenci rozvrácenému Německu hned po válce. Byla to i média veřejné služby, která se podílela na rozvoji demokracie, ta přivedla Německo k dnešní prosperitě. Základ návrhu spočívá v aplikaci tzv.Bavorského modelu, který byl na MK vybrán pracovní skupinou jako nejvhodnější pro Českou republiku.

Pod návrh zákona zkontrolovaného parlamentní legislativou se podepsala iniciativní skupina poslanců napříč politickým spektrem:


V Praze dne 14. listopadu 2016Martin Komárek, v.r.Ivan Gabal, v.r.Petr Gazdík, v.r.Marek Černoch, v.r.Jiří Zlatuška, v.r.Marie Benešová, v.r.Pavla Golasowská, v.r.Jaroslav Klaška, v.r.Jan Farský, v.r.Jana Lorencová, v.r.Stanislav Berkovec, v.r.Jaroslav Zavadil, v.r.Karel Schwarzenberg, v.r.Kristýna Zelienková, v.r.Olga Havlová, v.r.Vláda ČR a další poslanci mají nyní příležitost ukázat, jak moc jim jsou demokracie a veřejná služba blízké.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

OTEVŘENÝ DOPIS MINISTROVI KULTURY VE VĚCI NFA

Poslankyně Parlamentu České republiky paní Olga Sommerová napsala otevřený dopis ministru kultury Lubomíru Zaorálkovi ve věci odvolání generálního ředitele NFA pana Michala Breganta. S dopisem se může

Comentarios


bottom of page